Za upit 4326 Centar pronađeno 3566 oglasa

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 44.40m², PR, Obrenovac (CENTAR) - 88.800€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.800€ (2 018 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Na prodaju lokal u centru Ćuprije – idealan za vaš biznis!

Centar, Ćuprija

Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od:... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Stan na odličnoj lokaciji

Centar, Ćuprija

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina... više

65.000€ (1 101 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

DVORIŠNA KUĆA! SOMBOR!

Mlake, Sombor

SOMBOR! MLAKE! Dvorišna kuća od 78m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo i ostava. DOBRO ODRŽAVANA! Čvrste... više

40.000€ (512 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Zemun, Centar, Bežanijska, 1.0, 31m2, 79000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjizen. Prodaje se kompletno namesten, funkcionalan stan povrsine 31m2, okrenut ka dvoristu, u zajednickom dvoristu,suncan,... više

79.000€ (2 548 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

Plac za gradnju u centru Sićeva, 14 ari

Sićevo, Niška banja, Niš

Na proddaju plac u Sićevu, 14 ari, 22.000e. Plac se nalazi u centralnom delu naselja, u blizini ambulante i škole. Građevinsko je zemljište... više

22.000€ (15 €/m²)

  • 1404m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

61.897€ (1 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Barajevo GAJ, stan 46m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan... više

54.000€ (1 173 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Lokal 25 m² Stari Grad | Centar | Renovirano | Ulični lokal | Investicija

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je poslovni prostor površine 25 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Spensa i suda. Ova nekretnina... više

81.500€ (3 260 €/m²)

  • 25m²
  • vp/3 spratova

Dvosoban stan u potkrovlju ! Postoji mogućnost kupovine preko kredita!!

Centar, Jagodina

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita... više

66.000€ (1 047 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan 80 m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/11 spratova

Lokal, Centar, kod Politike, Svetogorska, 54m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Lokal, Centar, kod Politike, Svetogorska, 54m2, SUT/7, CG, renoviran. Lokal u prodaji, iz ulaza u zgradi odvojen deo, stepenice u suterenu,... više

95.000€ (1 759 €/m²)

  • 54m²
  • Suteren/7 spratova