Centar, Kopaonik
Agencijski ID: 125930, III/III, uknjizen, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se novoizgradjeni studio apartman na Kopaoniku na odlicnoj... više
54.000€ (1 500 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 122316. Povrsina je 14,5 m², dimenzija 5,8 x 2,5 metara, visina ulaznih vrata u garazu je 2,2 metra, sto omogucava pristup i... više
33.000€ (2 200 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju lokal na II spratu TC Kalča u centru grada, na odličnoj poziciji za poslovanje ili izdavanje za trgovinu ili... više
39.500€ (1 645 €/m²)
Centar, Jagodina
Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više
41.600€ (1 600 €/m²)
Centar, Jagodina
41.600€ (1 600 €/m²)
Centar, Jagodina
Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija... više
46.000€ (920 €/m²)
Centar, Paraćin
Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe.... više
63.000€ (863 €/m²)
Centar, Soko Banja, Sokobanja
Na prodaju plac na ulazu u Soko Banju sa desne strane iz pravca Knjazevca. Put do placa je nasipan. Pored placa je prikljucak za struju, a voda... više
40.000€ (36 €/m²)
Centar, Rača, Rača
Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare sastoji se od dve parcele koje su površine 32071 m2 i 22486 m2, koje su udaljene nekih 300 m... više
40.000€ (0 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 127013, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više
55.000€ (5 500 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 127173, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više
55.000€ (5 500 €/m²)
Centar, Paraćin
Stan ima izuzetno lep raspored. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, špajz, velika terasa. Stolarija... više
42.000€ (792 €/m²)