Za upit 4326 Centar pronađeno 3568 oglasa

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Lokal, Kalča

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski... više

34.000€ (1 360 €/m²)

  • 25m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA LOKALA NOVI SAD CENTAR – PARIŠKI MAGAZIN 25m2, ODLIČNA LOKACIJA ZA

Centar, Novi Sad

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne... više

50.470€ (2 018 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

SAMO KOD NAS!!! Lokal u neposrednoj blizini centra Jagodine, savršena lokacija

Centar, Jagodina

Tražite mesto za pokretanje ili proširenje biznisa? Ovo je prava prilika za Vas! Na prodaju lokal površine 19m² u neposrednoj blizini centra... više

38.000€ (2 000 €/m²)

  • 19m²
  • .sprat

Prodaja garsonjere Kragujevac – centar

Centar, Kragujevac

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje

Planina, Centar, -, 0.5, 36m2, 55000 EUR

Centar, Kopaonik

Odličan, komforan studio na izuzetnoj lokaciji, na 850m od prve staze i 3 km od centra. Nalazi se u maloj, mirnoj zgradi, do glavnog puta. Agencijska... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

DVORIŠNI STAN!!

Centar, Sombor

DVORIŠNI STAN ! U centaru grada se prodaje dvorišni stan , 61m2 , poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i dve sobe. Uknjižen,... više

42.000€ (688 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

DVORIŠNI STAN

Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U blizini gradskog kupališta "Štrand", prodaje se dvorišni stan veličine 36m2. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,... više

27.000€ (750 €/m²)

  • soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor u centru Rekovca hitna prodaka u više rata

Centar, Rekovac

U srcu Rekovca, kod pošte, nalazi se lokal koji prodajemo, bivša diskoteka ,,Relaks". Ovaj lokal je smešten na idealnoj lokaciji u centru Rekovca.... više

40.000€ (250 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Apartman na prodaju

Centar, Paraćin

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili... više

40.000€ (1 600 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • .sprat

Plac na dobroj lokaciji za izgradnju kuće

Širi centar, Jagodina

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put... više

34.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Podzemnom prolazu. Lokal je površine 18 m2, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada... više

33.000€ (1 833 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje