Za upit 4326 Centar pronađeno 3568 oglasa

Poljoprivredno zemljište, voćnjak u rodu u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno zemljište, celina koju čine četiri parcele, njive 4.klase na kojima je podignut voćnjak, zasad šljiva, koje su u rodu.... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 28437m²

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 5/7 spratova

Lokal iz dva nivoa/Centar

Centar, Jagodina

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 više

49.500€ (618 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/7 spratova

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

37.200€ (1 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

STAN! CENTAR!

Centar, Sombor

STAN! CENTAR, Vojvođanska ulica, prodaje se dvosoban stan veličine 56m2 na 5.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog... više

57.500€ (1 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 5/5 spratova

Plac na samo dva km od centra Jagodine

Vinorača, Okolina, Jagodina

PLAC NA ODLIČNOJ LOKACIJI – ULAZ U VINORAČU Na prodaju ravan i lepo pozicioniran plac-građevinsko zemljište- površine 22,7 ari, smešten na... više

29.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

U ponudi velika parcela u centralnom delu sela Dobrovodice kod Batočine

Dobrovodica, Okolina, Batočina

Ukupna površina zemljišta od 1,32 hektara se sastoji iz šest spojenih parcela u jednu celinu. Lokacija je odlična na 5 kilometra od Batočine... više

28.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

52.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

Građevinski placevi 6 - 11 ari, Ub – 9000 €

Ub

• Na prodaju placevi u građevinskom reonu od 6 do 11 ari, Ub. • Zemljište pogodno za gradnju. • Zemljište poseduje tehničke mogućnosti za uvođenje... više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²