Za upit 4184 Centar pronađeno 3539 oglasa

Lokal iz dva nivoa/Centar

Centar, Jagodina

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 više

49.500€ (618 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

31.323€ (1 252 €/m²)

  • 25m²
  • .sprat

STAN! CENTAR!

Centar, Sombor

STAN! CENTAR, Vojvođanska ulica, prodaje se dvosoban stan veličine 56m2 na 5.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog... više

57.500€ (1 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 5/5 spratova

Kuća sa imanjem - Ursule kod Rekovca

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza... više

33.000€ (407 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

Prodaje se stan 50m² – odlična lokacija, Paraćin

Centar, Paraćin

Na prodaju stan od 50m² u Paraćinu, odlična lokacija – blizina centra, škola, prodavnica i javnog prevoza. Stan je u starogradnji, ali izuzetno... više

33.000€ (660 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Prodaja garsonjere Kragujevac – centar

Centar, Kragujevac

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac

Širi centar, Ćuprija

Na prodaju plac na lepoj lokaciji Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Centar – Stan 50 m² sa dve terase na 2 min od pešačke zone

Centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan površine 50 m², idealan za život u samom srcu grada. Udaljen je svega 2 minuta pešice od centra, što... više

50.000€ (1 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Plac u Rakitovu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Pravougaoni plac u Rakitovu na 2km od centra Jagodine. Plac je idealan za izgradnju vikendice. više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Južni bulevar, , 12m2, 27600EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124584. Komforno garazno mesto u Juznom bulevaru u novogradnji.Standardna visina, povrsina 12m2. U cenu je uracunat pdv. Vise... više

27.600€ (2 300 €/m²)

  • 12m²

Centar, Jagodina

34.092€ (1 262 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat