Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6646 oglasa

Kuća 209m2, plac 17a, Grabovac, Obrenovac - 247.000e

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude za prodaju prelepu kuću, kompletno opremljenu sa svim neophodnim pomoćnim objektima u mestu Grabovac kod Obrenovca. Dvorišni... više

247.000€ (1 181 €/m²)

  • 209m²
  • .sprat

KUCA CUKARICA BELE VODE 243m2 , T , 220000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Časlava Veljića, UKNJIŽENA POVRŠINA 243m2 sastoji se od 2 stana sastoji se od dve uknjižene... više

220.000€ (905 €/m²)

  • 243m²

Zvezdara, Mirijevo, , 60a, 360000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 129681, uknjizen. Mirijevo IV, tzv. SOFERSKI RAJ. Nije gradjevinsko zemljiste. Moguce parcelisanje po zelji kupca. Vise informacija... više

360.000€ (60 €/m²)

  • 6000m²

Odlična kuća – 220kvm+2ara ID#25035

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Odlično organizovana lepa kuća na dobrom mestu u Mirijevu, završena, PO+PR+I. Ima podrum i garažu. Prostorije u prizemlju: hodnik, dnevna soba,... više

240.000€ (1 090 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Centar, Kralja Milana, 2.0, 50m2, 247000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se dvosoban, dvoetažni stan u nivou prizemlja i potkrovlja, u neposrednoj blizini Palate nauke, ulici Kralja Milana. Donji nivo u pov.... više

247.000€ (4 940 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

GROCKA KALUDJERICA 59m2 , 73750e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

73.750€ (1 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC DUSANOVAC 245m2 , 3T , 735000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 245.09 m2 sa 3 terase, PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

735.000€ (3 000 €/m²)

  • 245m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100981 CENA 240.000 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen dvorišni stan u samom Centru grada-pešačka zona. Stan... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 2.5, 68m2, 249000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131689, I/III, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Luksuzno opremljen stan u novogradnji (2020), na odlicnoj lokaciji.... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Odlična ponuda! Plac 2495m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u vikend naselju Donji Matejevac, u blizini preduzeća PIK- Niš. Plac je uknjižene površine 2495m2, lepog pravougaonog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2495m²

PALILULA KARABURMA 36m2 , 105000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Mirijevski bulevar, 2.0, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg (ta pec, klima i norveski... više

105.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • Prizemlje