Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6645 oglasa

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 40m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2.5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od... više

86.000€ (2 150 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, GRADJEVINSKO ZEMLJISTE MIRIJEVO

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaje se atraktivno gradevinsko zemljise povrsne 72 ara, smesteno u uredenoj privredno-komercijalnoj zoni Mirijeva, idealno za razvoj poslovnih,... više

1.100.000€ (152 €/m²)

  • 7200m²

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 40m2, 97100EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126926, PK/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim... više

97.100€ (2 427 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 47m2, 112400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126922, PR/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim... više

112.400€ (2 391 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86, 03m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

Plac Mirijevo, Pirandelova, 20+10 ari

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Plac Mirijevo, Pirandelova, 20+10 ari Na prodaju plac, njiva 4. klase, poljoprivredno zemljište. Površine 20+10 ari. Plac može i da se parceliše.... više

300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Mirijevo, Ulofa Palmea, 4.0, 252m2, 480000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126208, spratna, terasa(3), uknjizen, luks renoviran, garaza, parking, dvoriste/basta, mogucnost prosirenja, deljiv. Kuca tipa... više

480.000€ (1 904 €/m²)

  • 252m²

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 3.0, 78m2, 171600 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

171.600€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Pirandelova, 27a, 430000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 121421, struja, uknjizen, plac. Odlican gradjevinski plac u gornjem delu Mirijeva sa panoramskim pogledom na Dunav i siru okolinu.Parcela... više

430.000€ (159 €/m²)

  • 2700m²

ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

84.780€ (1 884 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 50m2, 120696 EUR

Mirijevo, Beograd

120.696€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²