Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6647 oglasa

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

Kuća 219 m² u Međulužju na 3km od Selters banje

Međulužje, Mladenovac, Beograd

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, smeštena na samo 3 km od Selters banja, u mirnom i prijatnom okruženju idealnom za porodičan život ili... više

150.000€ (684 €/m²)

  • 219m²
  • 1.sprat

Kopaonik-Brzeće, lux apartman- studio u ponudi 23.6m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.200€ (2 052 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje se poljoprivredno zemljište 1. klase u Jovanovcu

Jovanovac, Kragujevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište 1. klase površine 269 ari, idealno za sadnju i uzgoj. Parcela se nalazi u Jovanovcu, na 2,5km od TC,, Delta... više

404.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 237m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 5.0, 237m2 (četiri terase 40m2+61,20m2 dvorište), PR/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža... više

1.234.584€ (5 209 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 130m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3.0, 130m2 (terasa 19,66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

676.000€ (5 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

Troiposoban stan u izgradnji 96.47 m², PR, Obrenovac - 159.176€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 96.47m², u prizemlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji,... više

159.176€ (1 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • Prizemlje

Prodaje se luksuzan studio-apartman na Kopaoniku

Kopaonik

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m² u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni... više

60.000€ (2 400 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 5.sprat

Rakovica, Resnik, Adama Lalica, 20a, 240000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116498, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Izuzetna prilika, Suncani breg, odlicna lokacija za stambenu izgradnju. Informacija... više

240.000€ (120 €/m²)

  • 2000m²

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 245m2, 230000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 107365, 2.4a, terasa, vertikala. Prodaje se kuca, Veternicka rampa, 245m kv., plac 216m kv., uknjizen, grejanje gas, cena 250000,00... više

230.000€ (938 €/m²)

  • 245m²

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 65m2, 240500EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124441, III/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. Nacin finansiranja fazno 35% +25%+20% +20. Vise informacija... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Luxuzni stanovi malih kvadratura

Kluz, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Kluz, ul.Bulevara kralja Aleksandra, 2.0, 46,2m2, II/7, lift, CG sa kalorimetrima (plaćanje po potrošnji) , inverter klima i split... više

138.600€ (3 013 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/7 spratova