Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6814 oglasa

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 130m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3.0, 130m2 (terasa 19,66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

676.000€ (5 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

Prodaja, Lokal, Vranje

Vranje

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat... više

180.000€ (1 323 €/m²)

  • 136m²
  • /1 spratova

Četvorosoban stan kod Aqua parka sa garažom

Akva Park, Jagodina

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade... više

186.000€ (1 706 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 5/5 spratova

Sredjena vikendica na prodaju

7. juli, Paraćin

Prodajemo uknjizenu odmah useljivu vikendicu, pravilnog rasporeda ,u mirnom i prirodnom okruzenju.Vikendicu cine dnevni boravak sa kuhinjom... više

30.000€ (508 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Na prodaju kuća i selu Biljača, opština Bujanovac. Kuća u osnovi ima 93m2, u gabaritu 177m2. Sastoji se od dva sprata. Nalazi se na placu površine... više

33.000€ (186 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Kuća na prodaju

Izbenica, Okolina, Varvarin

Prodaje se kuća u Varvarinu površine 76m2 na placu od 13,88a. više

32.000€ (421 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju poslovno-stambeni prostor – 90m² Ćuprija

Škola 13.Oktobar, Ćuprija

Predstavljamo vam odličnu priliku – poslovno-stambeni prostor površine 90m², smešten na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini škole u Ćupriji.... više

45.000€ (500 €/m²)

  • 90m²
  • .sprat

Na prodaju građevinski plac u industrijskoj zoni – idealna lokacija za poslo

Aleksinački Rudnik, Okolina, Aleksinac

Prodaje se građevinski plac u industrijskoj zoni, idealan za izgradnju proizvodnih hala, magacina, logističkih centara ili drugih komercijalnih... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradjevinsko zemljište veće površine sa poslovnim objektima na glavnom putu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Retko u ponudi,vece gradjevinsko zemljište od 1500 m2 ,sa upotrebnom dozvolom za uknjižene objekte u bruto površini preko 1000 m2 ,sa industrijskom... više

85.000€ (85 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Pravilan plac pogodan za vikendicu

Lipar, Jagodina

Prodaje se parcela na Liparu, površine 20 ari, pravilnog oblika, idealna za izgradnju vikendice. Uživajte u prirodnom okruženju, zelenilu i... više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor u centru u blizini autobuske stanice

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju prizemlje kuće koje obuhvata ugostiteljski objekat i poslovni prostor. Kuća izlazi na dve ulice. Prizemlje ima 150m² i obuhvata restoran... više

289.000€ (2 049 €/m²)

  • 141m²
  • Prizemlje