Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6992 oglasa

Kuća Aleksinac, 380m2

Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na... više

75.000€ (197 €/m²)

  • 380m²
  • Prizemlje

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 2073 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 2073 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, šuma 3.klase. Nalazi se... više

20.000€ (9 €/m²)

  • 2073m²

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne... više

205.000€ (2 303 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Kuća, Komren, Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju deo kuće u samom centru naselja Branko Bjegović. Kuća se nalazi na placu od 2.5 ara. Odmah do kuće su mnogobrojne prodavnice, autobuska... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

201.340€ (2 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/7 spratova

Kragujevac, kuća i garaža, naselje Pivara - površina 154 m2, plac 310 m2

Lekina Bara, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, novije gradnje, bez ulaganja i odmah useljiva. Kuća je dvoetažna, korisne površine 154 m2, komplet... više

180.000€ (1 168 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Retka ponuda! Odgajevačnica pasa - na placu 401m2, iznad Amerikanca

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju kompletno opremljena odgajevačnica pasa, koja se nalazi na ograđenom placu površine 401m2. Nalazi se iznad restorana... više

35.000€ (333 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

Dva stana u kući 180m2, Ratko Jović

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične... više

115.500€ (721 €/m²)

  • 160m²
  • 2/3 spratova

PLAC SREMSKA KAMENICA, 42700€

Paragovo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 7089997 - Dva gradjevinska placa po 427 m2 na odlicnoj lokaciji u mirnom delu Paragova. Cena jednog placa 42700 e+ 3 % agencijska... više

42.700€ (100 €/m²)

  • 427m²

Četvorosobna kuća VETERNIK, 189500€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽENA kuća na samostalnom placu od 615 m2 u centru Veternika... Moguća gradnja Urbane vile P+1+Pk... Cena sa uračunatom agencijskom provizijom...... više

189.500€ (928 €/m²)

  • 204m²

Petosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 390000€

Cardak, Sremska Kamenica

Kompletno nova kuća u vrhunskoj izradi... ostalo je samo da se urade finišni radovi po nahođenju kupca... Agencijska oznaka kuće 3045928 , CENA... više

390.000€ (1 300 €/m²)

  • 300m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova