Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6992 oglasa

Savski venac, Dedinje - Koste Racina, 57m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Koste Racina 2.0, 57m2 (lođa 2m2), CG, 4/4, telefon, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan... više

280.000€ (4 912 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

Grocka, Kaluđerica - Izvorska, 81m2

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3.0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

Šabac - Krsmanovača, 786.35ari

Centar, Šabac

Šabac - Krsmanovača građevinsko zemljište, 786.35 ari, voda, struja, kanalizacija Izuzetan plac na samo 1km od Šapca, 80km od Beograda i samo... više

5.897.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka, 110m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka 4.0, 110m2 (terasa 9m2), 4/7, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, video nadzor Kvalitetna zgrada u završnoj... više

415.800€ (3 780 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 4/7 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 270m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5.0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 270m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 130m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3.0, 130m2 (terasa 19,66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

676.000€ (5 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

Prodaja, Lokal, Vranje

Vranje

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat... više

180.000€ (1 323 €/m²)

  • 136m²
  • /1 spratova

Četvorosoban stan kod Aqua parka sa garažom

Akva Park, Jagodina

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade... više

186.000€ (1 706 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 5/5 spratova

Sredjena vikendica na prodaju

7. juli, Paraćin

Prodajemo uknjizenu odmah useljivu vikendicu, pravilnog rasporeda ,u mirnom i prirodnom okruzenju.Vikendicu cine dnevni boravak sa kuhinjom... više

30.000€ (508 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Prodaje se lokal u Glavnoj ulici u Kragujevcu

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 59 m2. Nalazi se u Kragujevcu u najužem centru grada u Glavnoj ulici. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam... više

180.000€ (3 050 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Kuća na prodaju

Izbenica, Okolina, Varvarin

Prodaje se kuća u Varvarinu površine 76m2 na placu od 13,88a. više

32.000€ (421 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova