Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7030 oglasa

Voždovačka crkva, Kostolačka, 58m2(60m2), 2.0, 1/2, uknj

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Kostolačka, u blizini Voždovačke crkve i FON-a, dvosoban uknjižen stan od 58m2 (sa terasom 60m2), na prvom od dva sprata besprekorno... više

220.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Vukov spomenik, Kraljice Marije, 39m2, 1.5, uknj.

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik u u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva... više

160.000€ (4 102 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/1 spratova

Fontana, Narodnih heroja, 2.0, 53(56)m2, 1/8

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Fontana, Narodnih heroja, dvosoban stan uknjižen na 53m2 grejne površine, sa lođom ukupno 56m2. Na prvom je spratu od osam, sa liftom i centralnim... više

198.000€ (3 735 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

PRODAJA PLACA – Mala Moštanica, 9, 46 ari

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 9,46 ari u naselju Mala Moštanica, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac se nalazi u mirnom i prijatnom... više

12.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća u selu Plana, Paraćin sa pomoćnim objektom

Plana, Okolina, Paraćin

Prodaje se prostrana porodična kuća u selu Plana, opština Paraćin, ukupne površine 240 m², smeštena na placu od 6,72 ara. Karakteristike nekretnine:... više

54.000€ (225 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

181.320€ (2 706 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Prodaja Dvoetažne Kuće Begeč | 120 m² + Potkrovlje | Garaža | PLAC

Begeč, Novi Sad

Na prodaju dvoetažna samostalna kuća u naselju Begeč, ukupne stambene površine 120 m², sa potkrovljem i garažom u sklopu objekta. Kuća se nalazi... više

77.250€ (643 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

Prodaje se dvoiposoban stan 51m2, sa privatnim parkingom i dvorištem 45m2 - Ad

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan u prizemlju urbane vile, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Objekat je novije gradnje i... više

135.053€ (2 648 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Prodaje se LUX dvosoban stan na Adicama sa parkingom u dvorištu - 42

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog lux stana površine 42m2 u Novom Sadu, naselje Adice, u blizini Kamenjara 1. Ova nekretnina predstavlja retku priliku... više

122.400€ (2 914 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat