Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7030 oglasa

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²

PRODAJA, GARAZNO MESTO KOD KALENIC PIJACE NA VRACARU

Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd

Prodajemo garazno mesto u novoj zgradi na Vracaru kod Kalenic pijace. Nalazi se na -2 nivou, na donjoj klackalici. Uknjizena je na 14,5 m2˛... više

35.000€ (2 500 €/m²)

  • 14m²

VRACAR VRACAR 121m2 , L , 650000e

Vracar, Vracar, Beograd

Odličan 3.0 stan u novogradnji, sa dva garažna mesta, po ceni od 30.000 EUR (po garažnom mestu). Stan se prodaje kompletno namešten. Sva oprema... više

650.000€ (5 371 €/m²)

  • 3 soba
  • 121m²
  • 1.sprat

STAN CUKARICA BELE VODE 94m2 , T , 163000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat:... više

163.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 83m2 , (T) , 215000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

GARAZA OD 16M2+OSTAVA 6M2 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, KUHINJA, KUPATILO, TOALET I TERASA. uknjizen 1/2 SANSKA više

215.000€ (2 590 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50m2+30,31m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 45,67m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 2.0, 65 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Izvanredan stan u kvalitetnoj zgradi, retko u ponudi. Veoma svetao i prozračan. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko... više

232.000€ (3 569 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Vukov spomenik - Zahumska 50kvm

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Retko u ponudi! Odličan dvosoban salonski stan nadomak Vukovog spomenika i Đerma. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća... više

215.000€ (4 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 1.5, 43 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno... više

155.000€ (3 604 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se ceo sprat-vise stanova na glavnoj ulici u Somboru

Sombor

170kvm Kralja Petra I 6 Ceo sprat u vlasništvu (više stanova) Cena 1000 po kvm. Kontakt: 064/126-83-01 više

1.000€ (5 €/m²)

  • 5 soba
  • 170m²
  • 1/1 spratova

Prodajem stan na Zlatiboru 34m2

Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više

58.000€ (1 705 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/3 spratova