Terazije, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme.... više
55.000€ (2 750 €/m²)
Palata pravde, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Palata pravde - Durmitorska PP, 52m2, PR/7 Prodaje se poslovni prostor kod Beograda na vodi. Nalazi se u prizemlju zgrade. Potpuno... više
145.000€ (2 788 €/m²)
Vrčin, Grocka, Beograd
Grocka, Vrčin - Beogradska plac, 66a, gradsko-građevinsko zemljište Plac je pravougaonog oblika, nalazi se u industrijskoj zoni u blizini... više
264.000€ 0 €/m²)
Poskurice, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se njiva u Poskuricama pored puta na samo par kilometara od grada od 23.54 ari.Vlasništvo 1 kroz 1. Zemljište je poljoprivredno treća... više
20.000€ (8 €/m²)
Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije... više
127.000€ (2 081 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4.0, 158m2 (terasa 29m2), 1/5, CG, klima, lift, video nadzor Odličan, svetao četvorosoban stan... više
825.000€ (5 221 €/m²)
Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plac u Ilićevu od 20,11 ari. Plac se nalazi u naselju Ilićevo na 500m od škole. Zemljište u građevinskom području po kulturi... više
31.200€ (15 €/m²)
Bubanj, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se lokal od 75 m2 na veoma prometnoj lokaciji u blizini Bolnice, Studentskog doma , Srednjih škola. Lokal se nalazi u sklopu poslovnog... više
230.000€ (3 066 €/m²)
Centar, Ćuprija
Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više
55.000€ (964 €/m²)
Soko banja, Soko Banja, Sokobanja
Prodaje se porodična kuća u Sokobanji na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine... više
150.000€ (649 €/m²)
Sisevac, Okolina, Paraćin
Na prodaju plac u Sisevcu, površine 40,35 ari, koji se sastoji iz dve parcele, u mirnom i prirodnom okruženju – idealan za izgradnju kuće, vikendice... više
54.000€ 0 €/m²)
Gornje Jarušice, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca, po ceni od 300 000 evra. Do plantaže (postoje dva ulaza) se dolazi sa... više
300.000€ (5 €/m²)