Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi
MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Nikole Ljubibratića, u kraju poznatom kao Topla 2, na Opštini Herceg Novi, Crna Gora, MAGNAT prodaje plac od... više
999.999€ (1 999 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
Poslovni prostor nalazi se u poslovnoj zgradi na dobroj lokaciji u naselju Braće Jerković na Voždovcu. U neposrednoj blizini je prometna ulica... više
72.900€ (1 656 €/m²)
Centar, Rakovica, Beograd
PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici... više
164.000€ (2 603 €/m²)
Miljakovac III, Rakovica, Beograd
Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više
127.800€ (1 800 €/m²)
Telep, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu održavanu porodičnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara... više
488.200€ (1 457 €/m²)
Telep, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta... više
114.132€ (2 783 €/m²)
Telep, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan po strukturi trosoban stan. U neposrednoj blizini škole, vrtića,... više
181.600€ (2 111 €/m²)
Telep, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Predstavljamo uknjižen dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj... više
77.250€ (1 679 €/m²)
Dimitrija Tucovića, Beograd
Prodaje se potpuno opremljen, dvosoban stan na četvrtom spratu, u zgradi kvalitetne, novije gradnje, u ulici Dimitrija Tucovića. Sastoji se... više
215.000€ (3 644 €/m²)
Srbobran
Na prodaju porodična kuća u Srbobranu – odlična lokacija (prva zona) Na prodaju kuća u Srbobranu, u Karađorđevoj ulici br. 90, smeštena u prvoj... više
75.000€ (815 €/m²)
Popovica, Petrovaradin, Novi Sad
Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više
169.900€ (3 205 €/m²)
Sajam, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Parking mesto u dvorištu Sajam kompleksa veličine 14m2. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara Evrope,... više
18.800€ (1 342 €/m²)