Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7046 oglasa

Tražiš stan za sređivanje? Lokacija TOP, potencijal OGROMAN!

Centar, Ćuprija

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan... više

38.000€ (655 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/5 spratova

Nov, namešten stan na korak od Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Ovaj kompletno uređen stan se nalazi na najsavršenijoj lokaciji do samog Aqua parka. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,... više

67.790€ (1 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/7 spratova

Seosko imanje u Šantarovcu, Jagodina

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Pozivamo vas da istražite jedinstvenu priliku za seoski život u idiličnom okruženju Santarovca, nedaleko od Jagodine. Imanje se proteže na... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Stambena zgrada - 3 garsonjere

Levač, Jagodina

Stambeni prostor sastoji se od 3 garsonjere, nalazi se na placu površine 5a. Grejanje je na inverter klimu. Prodaje se isključivo kao celina.... više

79.000€ (887 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 89m²
  • /1 spratova

Seoska kuća u Dragocvetu

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Kuća sa pločom! Ukupan plac površine 18.93a i objekat površine 36m2 sa podrumom. Površina dvorišta je 3.54a. Kuća zahteva adaptaciju pre... više

18.000€ (300 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Rači - ukupna površina 20164 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Rači, ukupne površine 20164 m2. Zemljište se sastoji od više parcela koje daju ukupno navedenu... više

5.000€ (0 €/m²)

  • 20164m²

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna površ

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Malom Krčmaru, kod Rače, ukupne površine 10746 m2. Zemljište se sastoji od dve parcele koje... više

2.500€ (0 €/m²)

  • 10746m²

Plac 10 ari, Obrenovac, Barič – 10 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 9,98 ari u Bariču. Plac je pravilnog oblika, približnih dimenzija 60 x 15 metara. Poseduje tehničke mogućnosti... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u Siljevici

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Siljevici u blizini Rekovca sa 2,55 hektara zemlje. Kuća je čvrste gradnje u kojoj može odmah da se živi. Sastoji se od dnevnog... više

26.000€ (1 €/m²)

  • 25500m²
  • Prizemlje

PLAC SREMSKA KAMENICA, 129000€

Popovica, Sremska Kamenica

Odlična parcela za gradnju kuće za odmor sa pogledom na grad, u gornjem delu Popovice u Sremskoj Kamenici, nedaleko od Fruškogorskog puta +++Agencijska... više

129.000€ (115 €/m²)

  • 1121m²

Trosoban stan VETERNIK, 144200€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099929 - Uknjižen trosoban stan u Veterniku. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, odvojene... više

144.200€ (1 657 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/2 spratova