Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7046 oglasa

STAN CUKARICA SREMČICA 81m2 , 105000e

SremČica, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, SREMČICA, Sare Bernar, Uknjižen Komforan troiposoban stan u stambenoj zgradi, godina gradnje: 2010, sprat:... više

105.000€ (1 296 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 4.sprat

STAN CUKARICA ŽARKOVO 138m2 , T , 185000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO - Julino brdo, Siniše Stankovića, UKNJIŽEN dvoetažni stan sa šest spavaćih soba, 2 kupatila i terasom,... više

185.000€ (1 340 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 138m²
  • 3.sprat

PLAC BARAJEVO 500m2 , 13000e

Barajevo, Beograd

Prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni... više

13.000€ (26 €/m²)

  • 500m²

Beograd - Barajevo, Beljina, dva placa

Beljina, Beograd

Beograd - Barajevo, Beljina Plac, poljoprivredno zemljište, 63.31 ar Na prodaju dve parcele jedna do druge u selu Beljina (opština Barajevo),... više

57.000€ (9 €/m²)

  • 6331m²

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.0, 40m2, 4/5

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića 2.0, 40m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 40m2, smešten... više

124.900€ (3 122 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Irig - Krstašice, 2 ulaza, 2 kuće, bazen, park ID#1526

Krstašice, Irig, Irig

Magnat 064.5.800.900 - ekskluzivno prodaje u ulici Kralja Petra, u elitnom kraju poznatom kao Krstašice / kod Vinske kuće Kovaćević / na granici... više

449.888€ (999 €/m²)

  • 450m²
  • Visoko prizemlje/1 spratova

Okolno mesto, Krčedin, -, Kuća, 172m2, 86500 EUR

Krčedin, Inđija

Održavana kuća na odličnoj lokaciji, na samo 100m od Dunava, kvalitetno građena, na placu od 5.5a. Donji deo kuće je ukopan i rađen od prirodnog... više

86.500€ (502 €/m²)

  • 172m²

Manji, jednosoban stan kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

ODLIČNA PRILIKA – NAMEŠTEN STAN KOD AKVA PARKA ! Na prodaju moderan, manji jednosoban stan u vrhunskom stanju, smešten u popularnom kompleksu... više

45.000€ (1 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 30m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli

Palilula, Niš

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2.... više

67.000€ (1 763 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju 2-etažna kuća - 64m2- Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na prodaju plac sa dvoetažnom kućom – Sremska Kamenica, odlična lokacija, pogled na grad Na prodaju plac površine 11 ari sa dvoetažnom kućom... više

147.900€ (2 310 €/m²)

  • 64m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

96.636€ (2 543 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja kuća Beograd Zvezdara – Učiteljsko naselje, kuća 108m², dvorište

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća na Zvezdari, Učiteljsko naselje, ukupne površine 108m² (uknjiženo 84m²), smeštena u mirnoj... više

185.000€ (1 712 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat