Za upit stanovi Zlatibor do 40m2 pronađeno 32 oglasa

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska , 1.5, 38m2, 60800EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109218, PR/IV, terasa, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji sa odvojenom spavacom sobom i terasom. Parking. Rok zavrsetka... više

60.800€ (1 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Jednoiposoban stan 37.56 m², PR, Zlatibor - 65.730€ + PDV

Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednoiposoban stan, površine 37.56m² koji se nalazi u prizemlju predivnog stambenog kompleksa,... više

65.730€ (1 776 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Prodaja apartmana na Zlatiboru

Zlatibor

-Prodaje se apartman potpuno opremljen sa svim namestajem i tehnikom, stan se nalazi u prizemlju Konaka 11 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na... više

66.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Zlatibor, Sloboda, Meteorološka, 1.0, 37m2, 57200EUR

Sloboda, Zlatibor

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

57.200€ (1 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 4/4 spratova

Zlatibor, Centar, Rujanska , 1.5, 36m2, 63000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 90368, u izgradnji. Centar Zlatibora, apartmani od 36-46m2, svaki apartman ima odvojenu spavacu sobu i terasu, cena u izgradnji... više

63.000€ (1 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²

Oglas

Centar, Zlatibor

Uživajte u savršenom spoju planinskog vazduha i vrhunskog komfora. Prodajemo moderne stanove u neposrednoj blizini centra Zlatibora, dizajnirane... više

2.300€ (67 €/m²)

  • soba
  • 34m²
  • /6 spratova

Prodajem stan na Zlatiboru 34m2

Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više

58.000€ (1 705 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/3 spratova

VAŠ MIRNI KUTAK NA ZLATIBORU – Jednoiposoban stan 34.39m², I sprat – 79.0

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo jednoiposoban stan 34.39m², na I spratu u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

79.097€ (2 326 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/6 spratova

Apartman 33 m², PR, Zlatibor – Titova Vila (Opremljen) 76.500€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 33 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru.... više

76.500€ (2 318 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zlatibor - Sloboda, 33m2

Sloboda, Zlatibor

Zlatibor - Sloboda 2.0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten... više

62.000€ (1 878 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • 4/4 spratova

Planina, Centar, Breza, 1.5, 33m2, 79000 EUR

Centar, Zlatibor

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće... više

79.000€ (2 393 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²

Stan, Zlatibor, 31,90m2

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju izuzetan apartman od 31,90 metara kvadratnih, po strukturi garsonjera. Apartman se nalazi u samom centralnom delu Zlatibora, nedaleko... više

82.400€ (2 658 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • Prizemlje