Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1819 oglasa

- stari grad sf 2662

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se trosoban stan u Šantićevoj ulici. Struktura: dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, dva mokra čvora, u svakoj prostoriji Fujitsy inverter... više

330.000€ (5 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 87m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

3.0, 87m2 (dve lođe ukupne površine 9m2), 12/13, CG, četiri lifta, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor, ostava Bulevar despota Stefana,... više

275.000€ (3 160 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 12/13 spratova

ZVEZDARA CRVENI KRST 87m2 , T , 389000e

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vojislava Ilica, 3.5, 87 m2 sa terasom, IV od VIII spratova, toplotne pumpe, telefon, lift,... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 4.sprat

VOZDOVAC LEKINO BRDO 93m2 , T , 470000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift,... više

470.000€ (5 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U NASELJU SUNNYVILLE SA GARAZOM

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

Prodajemo prelep, kompletno namesten stan na divnoj poziciji u naselju Sunnyville. Opremljen izuzetno kvalitetnim namestajem, vrlo pazljivo... više

255.000€ (3 445 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC FON 91m2 , (L) , 280000e

Fon, Vozdovac, Beograd

Duplex - prodaje se kompletno namesten. U cenu je ukljuceno i garazno mesto. Kontakt: 060/0244-777 I NIVO: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom,... više

280.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 2.sprat

Lux – Đevđelijska 157kvm + garažna mesta po želji

Lion, Zvezdara, Beograd

Penthouse, duplex od 157kvm, na V i VI spratu u mirnom delu Liona. I nivo od 100kvm ima: ulazini deo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom... više

385.000€ (2 452 €/m²)

  • Garsonjera
  • 157m²
  • 5/6 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

236.245€ (2 715 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 2/6 spratova

Lux stan 127m2 novogradnja-terasa s pogledom, garaža uključena

Voždovac, Beograd

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode... više

491.000€ (3 866 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 2/9 spratova

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Zemun, Meandri, Blagoja Jovovića, 3.0, 87m2, 255000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131485, IV/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Stan ima 87 kvadrata gradjevinske, od toga grejne 78... više

255.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 4/6 spratova

Staru Grad, Dorćol - Cara Uroša 110m2+15m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

3.0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova