Za upit stanova Beogradu savski Venac pronađeno 197 oglasa

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

Savski venac, Senjak - Sitnička, 53m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više

180.000€ (3 396 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/1 spratova

ODLICAN TROSOBAN STAN - BW DIVA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

359.888€ (3 954 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 1.sprat

IZVANREDAN STUDIO - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

192.888€ (5 511 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 6.sprat

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Perla, 148m2 - A REFLECTION FOR ALL TIME

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Perla - A REFLECTION FOR ALL TIMES 4.0, 148m2 (two terraces 23m2), 12/25, central heating, lift, air... više

926.888€ (6 262 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 12/25 spratova

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova

LUKSUZAN 4.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

421.888€ (3 980 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 43m2 , 99990e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet,... više

99.990€ (2 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • Suteren.sprat

JEDINSTVENA NEKRETNINA - KULA BEOGRAD - 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najekskluzivnijih stanova u zgradi Kula Beograd - St. Regis. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u... više

1.628.888€ (9 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 19.sprat

PRODAJA, 4.0, LUKSUZAN STAN, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera je sinonim za kvalitet, luksuz, izgled i savrsenu lokaciju za zivot. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledom, inovanitvnim... više

1.860.000€ (8 378 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat