Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad,Terazije, izvorno četvorosoban stan, adaptiran u četvoroiposoban, mezanin u visini prvog sprata u salonskoj zgradi, visina plafona... više
650.000€ (4 362 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska 2.0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan... više
828.000€ (5 594 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više
135.000€ (3 750 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više
190.000€ (2 345 €/m²)
Palilulska pijaca, Palilula, Beograd
Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića 1.0, 28m2, PR/4, TA Na odličnoj lokaciji u salonskoj zgradi u ponudi je za prodaju dvorišno... više
98.000€ (3 500 €/m²)
Južni bulevar, Vračar, Beograd
Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2.0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj... više
195.000€ (2 826 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više
118.700€ (2 826 €/m²)
Lekino Brdo, Beograd
Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više
210.500€ (2 631 €/m²)
Jajinci, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Jajinci, Jakova Galusa, 3.5, 66 m2, terasa od 10 m2, PR od III sprata, eg, bez lifta, interfon, uknjizen... više
130.000€ (1 969 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
U novogradnji izuzetnog kvaliteta, u mirnoj ulici na granici Cubure i Juznog Bulevara, prodajemo veoma lep stan, skladne strukture. Vrhunski... više
225.000€ (3 947 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3.0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m²,... više
204.000€ (2 914 €/m²)
Cerak, Čukarica, Beograd
Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju... više
145.000€ (1 907 €/m²)