Skadarlija, Stari Grad, Beograd
Salonski stan za prodaju centar U ulici Strahinjića Bana, u delu između Skadarske i Francuske ulice za prodaju salonski stan uknjižen na 108m2.... više
600.000€ (5 555 €/m²)
Zemun (gornji Grad), Beograd
Agencijski ID: 131674, II/III, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno uredjen duplex u novogradnji... više
304.500€ (3 625 €/m²)
Blok 67a, A Blok, Beograd
Savršen stan na ekskluzivnoj lokaciji, III faza A bloka, veoma visok kvalitet gradnje, fenomenalan dupleks sa prelepim pogledom na Novi Beograd,... više
525.000€ (4 101 €/m²)
Stari Kosutnjak, Rakovica, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Stari Kosutnjak, Milana Vujovica, 1.5, 53 m2, terasa od 6 m2, PR od II sprata, eg, bez lifta, interfon,... više
125.000€ (2 358 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više
250.000€ (3 968 €/m²)
Humska, Beograd
Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više
228.000€ (4 145 €/m²)
Medaković, Beograd
Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju... više
151.500€ (3 366 €/m²)
Barajevo, Beograd
U mirnom naselju Gaj, sa puno zelenila, lep i prostran stan na šestom spratu u zgradi sa liftom. Funkcioniše kao petosoban komforan stan, ali... više
170.000€ (1 133 €/m²)
Botanička bašta, Palilula, Beograd
Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2.5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan... više
250.000€ (4 716 €/m²)
Čukarica, Beograd
2.0, Ada mall, Karpoševa, LUX, 53,36m2, 3/4, podno grejanje, lift, terasa, novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.... više
186.760€ (3 523 €/m²)
Cukarica, Cukarica, Beograd
Prodaje se kompletno renoviran stan u kuci, uknjizen 1/1 kao idealni deo objekta, u mirnoj i dobro povezanoj Sandzackoj ulici. Stan je bez dodatnih... više
106.000€ (2 717 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad,Terazije, izvorno četvorosoban stan, adaptiran u četvoroiposoban, mezanin u visini prvog sprata u salonskoj zgradi, visina plafona... više
650.000€ (4 362 €/m²)