Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 3.0, 75m2, 236250EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

236.250€ (3 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar, Kralja Aleksandra, 2.0, 51m2, 165000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118163, II/, terasa, parking, stambena zgrada. Prodaje se odlican komforan 2.0 stan u samom Centru Novog Sada, Uz odredjena ulaganja... više

165.000€ (3 235 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Kej, , 2.5, 70m2, 250000EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 100705, IV/XVIII, lift, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/18 spratova

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 2.5, 68m2, 140000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 93681, IV/IV, terasa, uknjizen, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

140.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 151960€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1094204--Četvorosoban stan u izgradnji, useljiv do kraja septembra 2023. u Petrovaradinu, Kvalitetna gradnja stanova, italijanska... više

151.960€ (1 948 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

97.838€ (2 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat