Za upit stan 110000 pronađeno 4995 oglasa

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 2.0, 70m2, 259000 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Jugoistočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost... više

259.000€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 2/10 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN NA BEZANIJSKOJ KOSI

Bezanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican cetvorosoban stan, potpuno opremljen. Nalazi se u lepo odrzavanoj zgradi, pozicioniranoj u parkovskom... više

259.000€ (3 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

VRACAR HRAM 74m2 , 2 , 259000e

Hram, Vracar, Beograd

Odlican prostor, nov, useljiv, na odlicnoj poziciji, u blizini Hrama Svetog Save. PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVACE SOBE, KUHINJA SA TRPEZARIJOM,... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska, 2.5, 74m2, 259000 EUR

Hram Svetog Save, Beograd

Vračar, blizina hrama Svetog Save - lep konforan stan u novogradnji, površine 74 m2 uknjižen kao poslovni prostor-Atelje, prizemlje, CG. Struktura... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 65m2, 240500EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124441, III/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. Nacin finansiranja fazno 35% +25%+20% +20. Vise informacija... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Stan Novi Sad – Nov dvosoban kompletno namešten stan 60m², nameštaj po mer

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaje se nov dvosoban stan u Novom Sadu, površine 60 m², kompletno namešten nameštajem rađenim po meri. Stan je neuseljavan, moderno opremljen... više

247.200€ (4 120 €/m²)

  • soba
  • 60m²
  • .sprat

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana, 81m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3.0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se... više

259.900€ (3 208 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje, Luke Vojvodića, 95m2, dupleks ID#1578

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena... više

260.000€ (2 736 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 2/3 spratova

3, 0/3, 5 lux renoviran uknjizen ID#5689

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni... više

260.000€ (3 209 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 17/24 spratova

BW NIKA , 2.0 STAN - USKORO USELJIV

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izvanredan stan u uskoro useljivoj zgradi visoke klase - BW Nika. Nekretnina je juzno orijentisana, pozicionirana u idealnom delu zgrade, sa... više

260.000€ (4 561 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 9.sprat