Za upit sremskih karlovci pronađeno 24 oglasa

Čarobna vikendica u prirodi 48 m², Sremski Karlovci, Banstol - 115.000€

Širi centar, Sremski Karlovci

Ako žudite za skloništem u netaknutoj priodi, gde će Vas umesto alarma buditi sunce u krevetu i umesto buke komšija - cvrkut ptica, ovo skriveno... više

115.000€ (2 395 €/m²)

  • 48m²
  • .sprat

Petosobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 255000€

Strazilovo, Sremski Karlovci

Kuća u Sremskim Karlovcima, na odličnoj lokaciji +++Agencijska oznaka nekretnine 391462, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima... više

255.000€ (1 159 €/m²)

  • 220m²

Četvorosoban stan SREMSKI KARLOVCI, 149500€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 149.500 e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim... više

149.500€ (1 150 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2/3 spratova

Šestosobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 669500€

Dudara, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka 3091329 - Uknjižena LUX kuća na odličnoj lokaciji blizu Karlovačke Gimnazije, sportskih terena i parka , Kuća je kvalitetne... više

669.500€ (1 859 €/m²)

  • 360m²

Plac Sremski Karlovci 2480m2

Dobrilovac, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Na prodaju odličan plac u Sremskim Karlovcima površine 2480m2. Nalazi se u blizini vinarije Bjelica. Pravougaonog oblika. Poljoprivredno zemljište.... više

89.500€ (36 €/m²)

  • 2480m²

Sremski Karlovci, Fruška gora, Mali gaj, 3.0, 67m2, 103000EUR

Fruška Gora, Sremski Karlovci

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

103.000€ (1 537 €/m²)

  • 67m²

Prodaje se porodična kuća u Sremskim Karlovcima

Dudara, Sremski Karlovci

Ukupna površina kuće je 200 m², na placu od 409 m². Kuća ima dva sprata, funkcionalno je organizovana i pogodna za porodični život ili kao investicija... više

210.000€ (1 050 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

Sremski Karlovci, potes Ešikovac - Uknjižen plac ID#7000068

Čerat, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci - potes Ešikovac. Predstavljamo poljoprivredno zemljište, njiva 5 klase veličina 0,1813 hektara; deo pod vinogradom. Nalazi... više

56.000€ (30 €/m²)

  • 1813m²

PLAC SREMSKI KARLOVCI, 85370€

Banstol, Sremski Karlovci

više

85.370€ (56 €/m²)

  • 1507m²

Sremski Karlovci, Ešikovac - Plac ID#7000071

Belilo, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci, Belilo - potez Ešikovac. Predstavljamo plac u građevinskom području. Nalazi se na putu za Stražilovo. Veličina placa 3.371m2,... više

206.000€ (61 €/m²)

  • 3371m²

PLAC SREMSKI KARLOVCI, 73500€

Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Veliki ravan plac,širine 100 m2 sa pogledom na Dunav. Agencijska oznaka placa 7089865 ,cena placa je 73.500e +3% agencijske provizijeSremski... više

73.500€ (5 €/m²)

  • 12392m²

Sremski Karlovci, Okolno mesto, Glavna, 21a, 70000EUR

Okolno Mesto, Sremski Karlovci

Agencijski ID: 128506, uknjizen, vinograd. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

70.000€ (33 €/m²)

  • 2100m²