Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Palilula, Višnjička Banja, Mirka Milojkovića, 3.0, 67m2, 217000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju... više

217.000€ (3 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Čukarička padina, Obalskih radnika, 3.0, 85m2, 235000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(), Adaptibilanu... više

235.000€ (2 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²

Novi Sad, Detelinara, Banatska, 2.5, 45m2, 115000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127945, PR/, uknjizen, renoviran. Na prodaju dvosoban stan u funkciji dvoiposobnog 45m2 na Detelinari u Banatskoj ulici. Stan... više

115.000€ (2 555 €/m²)

  • 3 soba
  • 45m²

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 69m2, 170000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver... više

170.000€ (2 463 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3.sprat

Izuzetna cena, a ulaganje vredi svaki euro, Kamenjar 2, uknjižena, bez tereta

Kamenjar, Novi Sad

Cena nije fiksna, a za nju možete dobiti - vikend kuću na Kamenjaru 2, nedaleko od Limana, na odličnom mestu, dovoljno blizu svim sportskim... više

82.400€ (1 267 €/m²)

  • 65m²
  • .sprat

Prodaja/Izdavanje poslovnog prostora (327 m²)

Budžino brdo, Jagodina

Tražite idealan prostor za proizvodnju, trgovinu ili kombinovane delatnosti? Predstavljamo vam izuzetnu poslovnu priliku – prostran, funkcionalan... više

90.000€ (275 €/m²)

  • 327m²
  • .sprat

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Voljavče, Okolina, Jagodina

Na prodaju njiva površine 12,08 ari, u selu Vinorača, grad Jagodina. Zemljište se nalazi pored lokalnog puta, što omogućava lak pristup mehanizaciji... više

2.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Nov 2.5 stan, 64.7m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 64.7m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

121.300€ (1 895 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac na prodaju u Dragobraca 42ara

Dragobraća, Kragujevac

Plac na prodaju u Dragobraći, Kragujevac, površine 42 ara. Nalazi se u neposrednoj blizini Severne obilaznice i priključnih saobraćajnica,... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor na Vasaristu 31.7m2

Vašarište, Kragujevac

Prodaje se svestran poslovni prostor površine 31,07 m², smješten u prizemlju modernog stambeno-poslovnog objekta. Lokal je idealan za investiciju... više

44.999€ (1 451 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

98.462€ (3 938 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 6.sprat

Prodaje se luksuzan jednoiposoban stan u Centru Novog Sada, 40m2

Centar, Novi Sad

Prodaje se jednoiposoban stan u Novom Sadu, Centar, površine 40m2, na 1. spratu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za prodaju stanova... više

163.200€ (4 080 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat