Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Vladičin Han Lepenica Mlekara

Vladičin Han

Ovaj stambeno-poslovni prostor nalazi se u selu Lepenica, Vladičin Han. Plac na kome se nalaze objekti ima površinu od 3815m2, ograđen je i... više

135.000€ (280 €/m²)

  • 482m²
  • .sprat

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

72.982€ (2 027 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Kuća od 450m2 na atraktivnoj lokaciji u gradu

Akva Park, Jagodina

Prodaje se atraktivna kuća na odličnoj lokaciji u Jagodini, u blizini Akva parka. Površina kuće: oko 450 m² Površina placa: 3.11 ari Struktura... više

230.000€ (511 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća na ekstra lokaciji

Levač, Jagodina

Ukoliko tražite kuću gde možete da uživate u miru i tišini a da budete na ekstra lokaciji onda je ovo prava ponuda za Vas. Na placu od 2,61ara... više

186.000€ (1 162 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Luksuzna vila sa bazenom i prelepim placem

Vinorača, Okolina, Jagodina

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem... više

310.000€ (1 026 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poljoprivredno zemljište, Vele Polje, 8626 m2

Vele polje, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Vele Polju, 8626 m2. Parcela se nalazi na samom glavnom putu, pravilnog je oblika, i zbog svoje lokacije... više

27.000€ (3 €/m²)

  • 8626m²

Na prodaju dve kuće u Ćupriji

Slavija, Ćuprija

Dve kuće sa pločom nalaze se u dvorištu površine 4.33 ara. Kuća od 65m2, kompletno renovirana pre 10 godina, sastoji se iz predsoblja, kupatila,... više

119.000€ (449 €/m²)

  • 265m²
  • /2 spratova

Na prodaju stan u Ćupriji

Škola 13.Oktobar, Ćuprija

Prodajemo prostran i svetao stan površine 93 m² u Ćupriji. Stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem i uređajima, spreman... više

76.000€ (817 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

Prodaja - porodična spratna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120.000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju... više

120.000€ (214 €/m²)

  • 560m²
  • /3 spratova

Plac, industrijska zona Donje Međurovo, 1843m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1843m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

47.500€ (25 €/m²)

  • 1843m²

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

90.225€ (1 503 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac za gradnju, Stara planina,220m, dozvoljena gradnja p plus 1

Ćuštica, Stara planina, Knjaževac

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, na Staroj planini, opština Ćuštica. Nalazi se 200m od hotela, 250m od gondule. Plac je uknjižene... više

45.000€ (204 €/m²)

  • 220m²