Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla, 2641m2, Plac je ravan, građevinsko zemljište, pravougaonog je oblika, Nalazi u delimično naseljenom... više

48.000€ (18 €/m²)

  • 2641m²

Jednosoban stan u centru Jagodine, 30, 64 m², 6/9 sprat

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored... više

52.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 6/9 spratova

Stan niže spratnosti u centru grada sa garažom i podrumom

Centar, Jagodina

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se... više

64.000€ (1 560 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp/4 spratova

Lokal u Wingu promotivna cena 990 eura +PDV

Akva Park, Jagodina

Na prodaju lokal u Jagodini Vrednost i prednost svake nekretnine je lokacija koja je ovde vrhunska za bilo koju delatnost . Ponuda je odlična... više

76.032€ (1 188 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 36 ari

Šarlince, Doljevac, Doljevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište u okolini Doljevca, mesto Šarlince, površine 3557 m2. Uknjižen je kao svojina i vlasništvo je 1 kroz 1.... više

36.000€ (10 €/m²)

  • 3557m²

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 18 ari

Šarlince, Doljevac, Doljevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište u okolini Doljevca, mesto Šarlince, površine 1777m2. Uknjižen je kao svojina i vlasništvo je 1 kroz 1. Ovo... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1777m²

Plac, Belotinac, 506m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim... više

9.000€ (17 €/m²)

  • 506m²

Plac u Popovcu na odlicnoj lokaciji

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu povrsine 7139m2, na odlicnoj lokaciji. Plac se nalazi u blizini autoputa i pogodan je za gradnju. Plac se vodi kao... više

220.650€ (30 €/m²)

  • 7139m²

Vladičin Han Lepenica Mlekara

Vladičin Han

Ovaj stambeno-poslovni prostor nalazi se u selu Lepenica, Vladičin Han. Plac na kome se nalaze objekti ima površinu od 3815m2, ograđen je i... više

135.000€ (280 €/m²)

  • 482m²
  • .sprat

kuća i lokal, kod azija centra

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je... više

80.000€ (941 €/m²)

  • 85m²
  • 1/1 spratova

Građevinsko zemljište na 150m od glavnog puta Ćuprija-Jagodina

Ćuprija

Na prodaju zemljište od 76.36 ari na 150m od glavnog puta pogodno za izgradnju hale ili velikog magacina. Širina ulaza na plac je 20m, što olakšava... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²