Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Na prodaju trosoban stan 64m² u novogradnji- Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 64m² Sastoji... više

153.600€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

NA PRODAJU 2.5 STAN U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m²... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 65,69... više

118.242€ (1 819 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

83.310€ (2 687 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

204.000€ (3 044 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 11/11 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

183.000€ (2 204 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Prodaja, Kuća, Novi Sad, Petrovaradin, Širine

Širine, Petrovaradin, Novi Sad

PRODAJA KUĆE NOVI SAD – PETROVARADIN ŠIRINE – 105m2 – PLAC 6.1 – NOVA KUĆA – GARAŽA – NA 5 KM OD CENTRA Prodaja kuće Novi Sad – u ponudi je... više

209.100€ (1 991 €/m²)

  • 105m²
  • 2/2 spratova

Prodaja kuća Novi Sad Veternik – kuća 366m2 renovirana 6 soba 3 kupatila mi

Veternik, Novi Sad

Na prodaju kompletno renovirana kuća u Veterniku, u mirnom delu naselja, idealna za porodičan život ili kao investicija. Ova nekretnina predstavlja... više

260.100€ (695 €/m²)

  • 374m²
  • 2.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD TELEP- ČETVOROSOBAN DUPLEKS 94m2, NOVOGRADNJA, KOMPLE

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja... više

264.180€ (2 871 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 92m²
  • 5.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

76.900€ (2 957 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/6 spratova