Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, CG

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

Prodajem kucu u Nakovu

Nakovo, kikiinda, Kikinda

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi... više

27.000€ (135 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Prodaju se dve kuće u selu Žabare kod Topole

Okolina, Topola

Prodaju se dve kuće u selu Žabare na 4km od Topole na placu od 50,97a. Jedna kuća je površine 200m2 (godina gradnje 2018), a druga je površine... više

65.000€ (196 €/m²)

  • 330m²
  • .sprat

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

Jednoiposoban stan u novogradnji na Bulevaru Oslobodjenja 43m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja,... više

137.700€ (3 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVO NASELJE - JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2, NOVOGRADNJA,

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

127.500€ (3 445 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • vp.sprat

PRODAJA STANOVA KRALJEVO CENTAR – 67m²

Centar, Kraljevo

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu... više

117.000€ (1 746 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju građevinski plac u Kisaču, na samom ulazu u naselje, u Vojvođansk

Kisač, Novi Sad

Na prodaju građevinski plac u Kisaču, na samom ulazu u naselje, u Vojvođanskoj ulici, na odličnoj i lako dostupnoj lokaciji. Površina placa:... više

27.810€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Višnjica - Potes Smoljnice, plac 13.20 ari

Višnjica, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjica - Potes Smoljnice plac, 13.20 ari, front prema ulici 13m x 100m Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav. Predviđena... više

59.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prostrano seosko domaćinstvo u selu Jezero

Jezero, Okolina, Despotovac

Kompletno domaćinstvo se prostire na 80 ari placa u blizini centra sela u Jezeru. Na placu se nalaze dve kuće. Prva je 118m2 u osnovi, sastoji... više

100.000€ (200 €/m²)

  • 500m²
  • /2 spratova

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat