Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Troetažna kuća na odličnoj lokaciji, 224m2 Ub, Stublenica – 99.000€

Stublenica, Okolina, Ub

Na prodaju porodična stambena zgrada ukupne korisne površine 224m2 na 30,35 ari placa u Stublenici, opština Ub. Kuća se sastoji iz dva stambena... više

99.000€ (441 €/m²)

  • 224m²
  • .sprat

Garsonjera NOVI SAD, 90000€

Centar, Novi Sad

RETKO U PONUDI MALI SALONAC, CENTAR. Agencijska oznaka 1101959.Cena stana 90.000eu +3% agencijska provizija.Prodaje se mali salonski stan od... više

90.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 1/5 spratova

Plac Donji Matejevac I, 2273 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Vrbnici - KO Donji Matejevac I. Plac je površine 2273m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Udaljen od asvaltnog... više

10.000€ (4 €/m²)

  • 2273m²

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Grocka ID#1499

Grocka, Grocka, Beograd

Na placu od 23,70 ari nalazi se kuća sa pomoćnim objektom. Kuća se sastoji od prizemlja, jednog sprata i potkrovlja. Na donjem nivou je letnja... više

170.000€ (708 €/m²)

  • 240m²

Novi Sad, Nova Detelinara - Odličan jednoiposoban stan ID#1001136

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj... više

149.350€ (2 987 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvosoban stan ID#1001195

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

177.160€ (2 952 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

PRODAJEMO PETOSOBAN SALONAC NA STAROM GRADU

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Centar Beograda, Stari grad, je oduvek bio pozejlna lokacija, kako za zivot tako i za razne poslovne delatnosti. Na nekoliko minuta hoda je... više

440.000€ (3 410 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 2.0, 41m2, 146800EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129696, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Svetao, komforan dvosoban stan u zgradi bez lifta, kod Dusanovacka... više

146.800€ (3 580 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4/5 spratova

Stara pazova, Centar, -, Zemljište, 19000ari, 1500000 EUR

Centar, Stara Pazova

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove.... više

1.500.000€ (78 €/m²)

  • 19000m²

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1335000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.335.000€ (3 814 €/m²)

  • 350m²

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova