Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš
Na prodaju poslovni prostor na Bulevaru Nemanjica u blizini Idea supermarketa i OŠ Sveti Sava 113,4m2 i 90m2 potkrovlja . Lokal je pogodan za... više
204.000€ (1 004 €/m²)
Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva 4.0, 91m2, VPR/2, grejanje na struju, interfon, podrum U ponudi za prodaju autentičan, četvorosoban,... više
377.000€ (4 142 €/m²)
Ćele kula, Medijana, Niš
Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine 86,67 m2. To je dupleks u nadogradnji na petom spratu bez lifta. Stan je odličnog rasporeda... više
109.300€ (1 270 €/m²)
Nova Pazova, Okolina, Stara Pazova
Stara Pazova, Nova Pazova - Kneza Mihaila kuća, 431m2 (terasa 15m2), PR+I, GAS/struja/čvrsta goriva, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više
310.000€ (719 €/m²)
Kosmaj, Sopot, Beograd
Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji... više
115.000€ (1 916 €/m²)
Trg Nikole Pašića, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Trg Nikole Pašića - Kosovska lokal, 50m2, prizemlje, CG, klima U ponudi lokal na odličnoj lokaciji, u centru grada, u neposrednoj... više
230.000€ (4 600 €/m²)
Slavija, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (balkon i terasa 6m2), 1/3, TA, interfon U ponudi je sunčan i svetao salonski stan, sa visinom... više
580.000€ (3 391 €/m²)
Strelište, Jagodina
U ponudi je izuzetna spratna kuća površine oko 250 m², smeštena na placu od oko 4 ara, na gradskoj lokaciji koja nudi savršen balans između... više
200.000€ (778 €/m²)
Kičevo, Medijana, Niš
Na prodaju odličan plac na keju iza regrutnog centra. Nalazi se u mirnom delu, blizu su pravni fakultet, otvoreni tržni centar, zelena pijaca,... više
260.000€ (317 €/m²)
Bolnica, Ćuprija
Na prodaju je prostrana porodična kuća na tri sprata, ukupne stambene površine 290 m², smeštena na uređenom placu od 5,56 ari. Objekat je idealan... više
130.000€ (446 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje.... više
103.100€ (1 041 €/m²)
Bujanovac
Poljoprivredno zemljište, 2 katastarske parcele u Bujanovcu, Bujanovačka banja. 395 KO Srpska kuća, površine 448m2 - 8.960 EUR 638/2 KO Srpska... više
8.960€ 0 €/m²)