Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

3.5 stan u novogradnji na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, idealan za Kvadratura: 66,48 m²... više

119.664€ (1 786 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju fenomenalan četvorosoban stan sa privatnim bazenom - 245m2- Adamovi

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na Adamovićevom naselju se prodaje luksuzan četvorosoban stan ukupne površine 245m², smešten u novoj zgradi, na trećem spratu sa liftom. Stan... više

612.000€ (2 497 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 245m²
  • 3.sprat

Prodaje se dvosoban stan 58m2, Centar, dve terase, odlična lokacija

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se vrhunski dvosoban stan površine 58m2 u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, na izuzetno... više

167.280€ (2 884 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Prodaja luksuznog trosobnog stana Novi Sad – Nova Detelinara | 70m2, parking,

Nova detelinara, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko... više

185.400€ (2 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

320.914€ (3 146 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/8 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

249.962€ (2 272 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 1/4 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Detelinara

Detelinara, Novi Sad

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

PRELEPA KUĆA U SIVCU

Okolina, Kula

Prodaje se kuća sa sporednim prostorijama od ukupno 571m2 u Sivcu, blizu glavnog puta. Kuća je starog tipa, čvrste gradnje, visokih plafona,... više

195.700€ (342 €/m²)

  • 571m²
  • .sprat

- kotor sf 2653

RISAN, Kotor

Prodaje se kuća na urbanizovanom placu u prvom redu do mora u Kostanjici (Kotorska opstina, Risanski deo zaliva). Na placu od 950m2 je kuća... više

790.000€ (2 925 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

Marger, četvorosoban, 5. sprat, lift, cg

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju stan na Margeru. Stan ima 100m2, 89m2 korisne povrišine, po sturkturi je konforan četvorosoban. Nalazi se na 5. spratu u zgradi... više

196.000€ (1 960 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 5.sprat

KUĆA NA EKSTRA LEPOJ LOKACIJI

4. juli, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana... više

130.000€ (670 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat

Na prodaju lokal na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na Bulevaru Nemanjića. Radi se o objektu privremenog karaktera takozvanom montažnom objektu, površine 7m2, sa šalterskim otvorima... više

9.000€ (1 285 €/m²)

  • 7m²
  • Prizemlje