Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Beograd - Stari Grad, Knez Mihailova, Zmaj Jovina, 4.0, 127m2, 4/4

Knez Mihailova, Beograd

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao četvorosoban stan u samom centru... više

405.000€ (3 188 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 4/4 spratova

Blok 65 - Tadije Sondermajera, 140m2 - 799.000e

Blok 65, West 65, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 - Tadije Sondermajera 140m2, 5.0, 19/22, CG (kalorimetri), 3 lifta Luksuzno opremljen i vrlo svetao petosoban stan,... više

799.000€ (5 707 €/m²)

  • 5 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

Kuca na prodaju 280m2 Sajlovo-Novi Sad

Novi Sad

Na prodaju nova kuca na sprat sa dva odvojena ulaza udaljena od centra grada samo 6 km . Kuca je kompletno uredjena( sendvic zid) osim fasade. Donji... više

355.000€ (1 267 €/m²)

  • 280m²

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 75kvm + 1,2ari ID#28802

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se porodična kuća (u osnovi 75m2, PR+I) sa pomoćnim objektima štala, ambar i koliba (40+24+38m2) na građevinskoj parceli od 7a 13m2,... više

10.000€ (133 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/1 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju garsonjera 26m² – u blizini Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 26 m², smeštena u kvalitetnoj zgradi Crnjanski. Ako tražiš stan koji je lak za održavanje,... više

44.000€ (1 692 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

43.337€ (1 733 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

52.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

BW KING’S PARK RESIDENCES Beograd na vodi 2.0. 290000€

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5./16 spratova

VIKENDICA! BARAČKA

Bezdan, Okolina, Sombor

VIKENDICA! BARAČKA, blizu vode, prodaje se vikend kuća veličine 30m2. Sastoji se od sobe, kuhinje, kupatila, zatvorene terase. Ima struju, bušen... više

15.500€ (516 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

Ukrovljena kuća sa placem pored puta paraćin-Zaječar

Izvor, Okolina, Paraćin

U ponudi izidana kuća od cigle, razvedena struja..stlarija drvena. Lokacija izvanredna. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.... više

18.000€ (187 €/m²)

  • 96m²
  • .sprat

EKSKLUZIVNA PORODIČNA VILA NA ZLATIBORU – SEVOJNO

Sevojno, Zlatibor

Zlatibor, Sevojno - Breza kuća/vila, 260m2 (terasa 20m2), PR+I, norveški radijatori, telefon, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 736m2... više

500.000€ (1 923 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova