Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

LOKAL SREMSKA KAMENICA, 280420€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 8089611 Lokal se prodaje se u sirovom stanju, cena je sa PDVom. 150m2. više

280.420€ (1 869 €/m²)

  • 150m²

Odlična porodična kuća, 256m2 sa pomoćnim objektima 100m2, plac 2987m2, Ma

Malošište, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je... više

78.000€ (304 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 67000€

Veternik, Novi Sad

KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102526. CENA stana 67.000e sa agencijskom provizijom. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov.... više

67.000€ (1 717 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 39000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102505. Cena stana 39.000eu +3% agencijske provizije. Garsonjera uknjižene površine 14m2, tri kvadrata pridodata stanu.... više

39.000€ (2 785 €/m²)

  • Garsonjera
  • 14m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 132800€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102391 - Cena je 132 800e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se dvosoban stan na Telepu. Stan se nalazi u kvalitetnoj,... više

132.800€ (3 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1065609, Novi Sad, Novo naselje. CENA 129500 sa svim stvarima + ag.provizija 3%. Stan je 37m2, prizemlje, prodaje se... više

125.000€ (3 378 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 80000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije... Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila.... više

80.000€ (3 333 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 310000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici.... više

310.000€ (3 131 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 4/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Petosobna nekretnina, Nova Detelinara, Sajam. Cena stana 200.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1065203. Nekretnina na... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 3/5 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 460000€

Kej, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102031. CENA stana 460 000e + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Kej na lokaciji koja je dragulj našeg grada, u ponudi dvostrano... više

460.000€ (2 569 €/m²)

  • 5 soba
  • 179m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 196185€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101710 CENA SA PDV-OM: 196.185 e + agencijska provizija od 3%. Na svega deset minuta od užurbanog centra, nalazi se potpuno... više

196.185€ (2 255 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 135000€

Lipov Gaj, Novi Sad

Cena 135.000 eura + 3% agencijska provozija... Agencijska oznaka stana je 1101177. Stambeni objekat se nalazi u naselju Lipov gaj koje je ograđeno... više

135.000€ (1 956 €/m²)

  • 2 soba
  • 69m²
  • 1/2 spratova