Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Planina, Centar, -, 3.0, 59m2, 129800 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

129.800€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5.sprat

Poslovni prostor idealan za ordinacije, kozmetičke salone...

Akva Park, Jagodina

Prodaja poslovnog prostora kod Akva parka – odlična investicija Mogućnost kupovine na otplatu od tri rate ( na 6 meseci). Može biti odmah useljivo!... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

Prodaje se plac u Kragujevcu

Bubanj, Kragujevac

Prodaje se plac površine 76,26a nedaleko od Data Centra. Plac je pozicioniran blizu obilaznice i carine. Na placu se nalazi kancelarija/portirnica... više

875.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se kuća 273m2 u naselju Bresnica

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se polunameštena porodična kuća površine 273m2 u mirnom delu naselja Bresnica. Kuća poseduje prelepo uredjeno dvorište površine 4,25a.... više

205.000€ (750 €/m²)

  • 273m²
  • .sprat

Nov, odmah useljiv stan sa povraćajem PDV-a i otplatom na rate!!!

Vašarište, Jagodina

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i... više

82.160€ (829 €/m²)

  • soba
  • 99m²
  • 8/8 spratova

Na prodaju garsonjera 26m² – u blizini Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 26 m², smeštena u kvalitetnoj zgradi Crnjanski. Ako tražiš stan koji je lak za održavanje,... više

44.000€ (1 692 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

42.660€ (1 376 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju plac na Đurđevom brdu – 9, 23 ari, miran kraj

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se plac površine 9,23 ari na Đurđevom brdu, u jednom od najmirnijih i najlepših delova naselja. Idealna lokacija za izgradnju porodične... više

9.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

Tvoj novi dom u srcu Kragujevca – Erdoglija, 76m²

Erdoglija, Kragujevac

Prava prilika koju ne treba propustiti! Zamislite stan u kojem imate dovoljno prostora za komforan život, mirnu lokaciju, a opet ste na svega... više

110.000€ (1 466 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

3.5 stan na Trošarini

Palilula, Niš

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim... više

140.500€ (1 734 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

Jednosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 34, 29 m²

Centar, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom,... više

68.580€ (2 017 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 2/5 spratova