Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Plac u industrijskoj zoni Jagodine

Industrijska zona, Jagodina

*plac oblika trougla više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

109.553€ (2 960 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

KUĆA-PLAC!

Centar, Apatin

KUĆA-PLAC! Apatin. Kuća za rušenje,za investitore u Centru,300m2 uknjiženo kao stambeni prostor i skoro još toliko pomoćnog prostora,na parceli... više

100.000€ (334 €/m²)

  • 299m²
  • .sprat

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića, 97m2 - LUX

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u... više

329.664€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 2/5 spratova

Industrijsko zemljište u blizini naplatne rampe

Industrijska zona, Jagodina

Parcela pogodna za vise delatnosti. više

128.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju – atraktivna parcela uz prometan put!

Ćuprijski put, Jagodina

U ponudi je prostrana parcela površine 65 ari, smeštena na odličnoj i lako dostupnoj lokaciji, direktno uz prometan put, što je čini idealnom... više

97.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ukrovljena kuća legalizovana

Gloždak, Paraćin

Prodaje se izidana i ukrovljena kuća, koja poseduje suterenski deo sa garažom i dva sprata. Kuća se nalazi u mirnom delu grada. Osnova kuće... više

50.000€ (114 €/m²)

  • 437m²
  • .sprat

Na prodaju poljoprivredno zemljište 35, 55 ari – blizina auto-puta

Krajić, Ćuprija

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju... više

4.260€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal u centru Jagodine, bolnica

Centar, Jagodina

Na prodaju lokal od 50m2 na veoma frekventnoj lokaciji, po ceni od 2.500 € po metru kvadratnom. Zbog odlične pozicije i same strukture lokala... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 50m²
  • .sprat

Petosoban stan PETROVARADIN, 288030€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka-1094710--Prodaje se petosoban stan u izgradnji sa PDV-om na Petrovaradinu, Grejanje je na toplotne pumpe što omogućava maksimalnu... više

288.030€ (2 267 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 65m2, 164450 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

164.450€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Rakovica, Kneževac, Ćupričin potok, 77a, 539000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 101069, struja, uknjizen. Plac se prodaje u celini. Nalazi se u blizini vile Vertigo. Poseduje informaciju o lokaciji. Vise informacija... više

539.000€ (70 €/m²)

  • 7700m²