Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28 m2 do 109 m2, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj... više

274.401€ (2 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOSOBAN STAN TELEP – 47, 45m² – USELJIVO –

Telep, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOSOBAN STAN na TELEPU – 47,45m² – USELJIVO U ponudi je dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu na Telepu, površine... više

123.876€ (2 635 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

PLAC!! KOLUT!

Kolut, Okolina, Sombor

PLAC! Prodaje se prostran plac površine 23 ara, na kome se nalazi kuća za rušenje od 80m². Nalazi se na mirnoj i pristupačnoj lokaciji, pogodnoj... više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Njiva u Lozici

Ostalo, Okolina, Paraćin

Cela parcela 1172m2 više

26.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 63m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

113.400€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Poljoprivrdno zemljište, površine 98.66 ari u Kovanici

Kovanica, Okolina, Ćuprija

Potrebno vam je obradivo zemljište velike površine u komadu e ovo je idealno zemljište za vas. Nalazi se u selu Kovanica na 200 metra od glavnog... više

4.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/5 spratova

Šuma 2. klase u selu Vrba

Vrba, Okolina, Jagodina

Šumsko zemljište potes-Gornja Vrba više

1.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju građevinsko zemljište blizu autoputa

Gloždak, Paraćin

-pogodna za gradnju hale ili poslovnog objekta -na parceli se nalazi nezavrsen objekat -trofazna struja više

88.500€ (1 669 €/m²)

  • 53m²

Parcela uz put/Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. više

45.000€ (11 €/m²)

  • 3972m²

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102221 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja, Plac, Vranje, Raška

Raška, Vranje

Prodaje se zemljište površine 840m2 u naselju Raška u građevinskoj zoni. Plac je kockastog oblika i idelan je za gradnju. Direktan izlaz na... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²