Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Petrovaradin, Zanoš - Plac ID#7000081

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Zanoš. Plac se nalazi na izlazu iz Petrovaradina preme Sremskim Karlovcima, u blizini kasarne. Veličina placa 1.350m2. Front 20m.... više

41.200€ (30 €/m²)

  • 1350m²

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

166.139€ (2 815 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/8 spratova

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

75.190€ (1 978 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

92.273€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

- brus , podnozje Kopaonika sf 2525

Okolina, Brus

Vodenicni plac 39 ari, 1/1, sa izvorom pitke vode, do Brzecke reke, do glavnog regionalnog puta iz pravca Beograda. Do gondole udaljen 9km.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Veliki plac sa plastenicima u okolini Paraćina

Šavac, Okolina, Paraćin

Na placu od 28.94 ari postoj pet plastenika sa centralnim grejanjem. Zkupna površina plastenika je ukupno 940m2, od kojih: jedan je 400m2 3... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.430€ (1 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan u izgradnji sa dve spavaće sobe

Centar, Paraćin

Prodajemo idealan porodičan stan sa dve spavaće sobe, savršenim pravilnim rasporedom, odvojenim kupatilom i gostinskim toaletom. Parket prve... više

98.670€ (1 265 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/7 spratova

Na prodaju plac pored autoputa

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Prodaje se parcela površine 97.95a na izuzetno atraktivnoj lokaciji, neposredno uz autoput, idealna za razne komercijalne ili investicione projekte.... više

39.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju njiva

Dankovo, Paraćin

Na prodaju njiva 1.klase više

36.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Farma za proizvodnju konzumnih jaja u blizini Despotovca

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Hala je sa kompl inventarom za proizvodnjom konzumnih jaja.Legalizovano, objekat je trenutno odjavljen.Registrovano gazdinstvo. U sklopu gazdinstva... više

120.000€ (500 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

Useljiva seoska kuća u okolini Jagodine

Majur, Okolina, Jagodina

Prostrana kuća pogodna za život veće porodice Prostrano, veliko dvorište Uz glavni put. više

98.000€ (420 €/m²)

  • 233m²
  • /2 spratova