Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Građevinski plac 90 ari, Čukarica, Umka – 170 000 €

Umka, Čukarica, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 90,26 ari na Umci, • Plac je pravilnog pravougaonog oblika, približno dimenzije oko 40 m x 220 m. •... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 220935€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093698 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

220.935€ (2 945 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

102.300€ (1 440 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 71m²
  • /3 spratova

Dvosoban stan KOPAONIK, 88750€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vi9kend... više

88.750€ (1 972 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

PLAC BLIZU KANALA

Josićko naselje, Sombor

Na prodaju plac od 675m2 u naselju na kraju Josićkog puta. Struja je dovedena do placa. Parcela je blizu kanala i pogodna za gradnju vikend... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Placevi sa dobrom cenom

Dankovo, Paraćin

U ponudi 4 placa po ceni od 1000e/ar sa sledećim površinama: 1. 3,7 ari +0,47 ari = 4,17 ari 2. 3,99 ari + 0,47 ari = 4,46 ari 3. 4,73... više

4.170€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin - Vinogradska, 19.1a

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko... više

179.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište 3. klase za investiciju – 52 ara

Deonica, Okolina, Jagodina

Na prodaju parcela u gradskom građevinskom području – njiva 3. klase. Površina: 52 ara Cena: 9.000 € Pogodno za investiciju ili buduću gradnju.... više

17.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja njive

Tonja, Ćuprija

Parcela površine 15 ari u blizini starog železničkog mosta na 800 m od Velike Morave. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati... više

2.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište na Vezirovom brdu

Vezirovo brdo, Ćuprija

Zemljište površine 91.27 ari na Vezirovom brdu, pored glavnog puta. Ukoliko želite da pogledate zemljište sa nekim od naših agenata ili imate... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²