Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Lepa parcela u centru sela

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Njiva u gradjevinskom području, smeštena u centru sela. Moguć prilaz autom. više

11.000€ (2 €/m²)

  • 4513m²

SURCIN PETROVČIĆ 500m2 , 22500e

PetrovČiĆ, Surcin, Beograd

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE više

22.500€ (45 €/m²)

  • 500m²

Lokal na frekventnoj lokaciji

Širi centar, Jagodina

Lokal je kompletno renoviran,ima visinu oko 4 metara. U funkciji. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111... više

82.500€ (1 650 €/m²)

  • 50m²
  • .sprat

Dvoiposoban stan 68, 11 m², Bubanj, Kragujevac, 2. sprat

Bubanj, Kragujevac

Dvoiposoban stan u novogradnji na Bubnju, u Kragujevcu, predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade... više

127.500€ (1 875 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/5 spratova

Stanovi u Petrovaradinu (0.5–4.0), 26–125 m² – Agencija Kompas

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? U ponudi imamo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0.5 do 4.0 sprata, smeštene... više

194.361€ (2 491 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA JUN 2026

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

65.450€ (1 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/3 spratova

Palilula, Slanci - Maršala Tita, 9.94a

Slanci, Palilula, Beograd

Palilula, Slanci - Maršala Tita plac, 9.94a Plac se nalazi par minuta od Višnjičke banje, na glavnom putu pored autobuske stanice autobuske... više

80.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

41.440€ (1 801 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 2/2 spratova

Akva Park, Jagodina

61.300€ (1 751 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Prodaje se plac na samo 2km od grada

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac površine 24.69a . Plac je u gradsko građevinsko zemljište i pored placa postoje priključći . Nazovite nas i zakažite razgledanje.... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac za gradnju

Lovci, Okolina, Jagodina

Velika parcela koju možete kupiti kako za izgradnju kuće tako i za poslovni prostor više

64.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor/Pivara

Pivara, Jagodina

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 više

58.000€ (725 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova