Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Gradska lokacija, Gornji Grad Margita, Dimitrija Tucovića, Zemljište, 450ari,

Gornji Grad Margita, Pančevo

Pančevo, Gornji grad Margita, građevinska parcela od 4,5 ara. Front do ulice 24m x 20 m. Parcela izlazi direktno na reku Tamiš. Uknjiženo 1/1.... više

250.000€ (555 €/m²)

  • 450m²

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 39m2, 98670 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

98.670€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

166.432€ (4 059 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

80.930€ (1 973 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

88.159€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju plac od 14 ari na atraktivnoj lokaciji – Somborski bulevar

Somborska, Pantelej, Niš

U ponudi je plac površine 14 ari na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Parcela poseduje dozvolu za gradnju i kompletnu... više

350.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Kljajićevo, Okolina, Sombor

Prodaje se poljoprivredno zemljište na katastarskoj opštini Kljajićevo, veličine 21.638m2 uknjiženo kao njiva 3,4 i 5 klase. više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Više placevi jedan do drugog površina 4, 55a 5, 36a 5, 10a 5, 04a 5, 04a 4,

Striža, Okolina, Paraćin

Periferija grada 10 placeva od po 5 ari. Cena placeva je 1500e/ar Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu... više

6.825€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Beograd - Tošin bunar, 137m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd - Tošin bunar 4.0, 137m2 (terasa 29m2), 5/8, CG, četiri lifta, telefon, interfon, garaža U okviru savremenog kompleksa na Novom... više

576.324€ (4 206 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 137m²
  • 5/8 spratova

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka, 56 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka plac-građevinsko zemljište, 56 ari, front prema ulici 24m U industrijskoj oblasti Šimanovaca, na liniji projektovane... više

165.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Priroda, mir i investicija , samo 12000 eura

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju šumsko zemljište površine 39 ari, idealno za ljubitelje prirode, investitore ili kao dugoročnu sigurnu investiciju. -Površina: 39a... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

78.700€ (1 710 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova