Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m² do 109m², u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

111.912€ (2 869 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

115.250€ (3 032 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

217.203€ (3 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Oglas

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

92.180€ (2 304 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća,... više

17.000€ (78 €/m²)

  • 216m²
  • .sprat

PLAC ZA GRADNJU

Prnjavor, Sombor

U Prnjavoru se prodaje plac za granju. Na parceli od 2862m2 već postoje stari objekti od 116m2, za rušenje. Vode, struje ima na placu. Cena... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC!

Bezdan, Okolina, Sombor

PLAC! Na ulazu u Bezdan,iz pravca Sombora,na glavnom putu,4899m2,očišćen plac, nekada na njemu objekat od 220m2,koji postoji papirološki,pogodan... više

13.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC NA LEPOJ I MIRNOJ LOKACIJI

Petlovac, Paraćin

Lep plac veće površine. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prometnoj lokaciji

Dankovo, Paraćin

Uz plac prolazi strujam voda gas Hvala što ste izdvojili vremena i posetili ovaj oglas. više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac uz stari Glavički put

4. juli, Paraćin

Prolazi struja,voda,gas, kanalizacija više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Topola - Despotovica, 20a

Okolina, Topola

Topola - Despotovica plac/građevinsko zemljište, 20a, front prema ulici 45m U ponudi plac - građevinsko zemljište na putu Beograd-Topola,... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Građevinsko zemljište, Vranje, Bunuševac

Bunuševac, Vranje

Nudimo vam odlične parcele u građevinskoj zoni, KO Bunuševac. Katastarske parcele broj: 864/1 i 865/1, čija je ukupna P - 2.803m2. Parcele... više

78.500€ (28 €/m²)

  • 2803m²