Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Čukarica, Velika Moštanica, 1. maja, 4a, 14500EUR

Velika Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 131697, plac. Plac ukupno ima 5a. Uradjena deoba po papirima ima 4.2a . Super lokacija idealna za porodicnu gradnju. Vise informacija... više

14.500€ (36 €/m²)

  • 400m²

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERA

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane vile izgrađene u nizu,... više

271.662€ (2 587 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Obrenovac, Devet Jugovića, 10, 39 ari placa ID#1650

Obrenovac, Obrenovac, Beograd

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan,... više

61.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Čenej - Uknjižen plac ID#7000028

Čenej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Čenej. Dva spojena placa ukupne površine 35.971 m2. Na jednom placu veličine 3.319m2 postoji 102m2 objekat/salaš, 87m2 pomoćni objekat... više

381.000€ (10 €/m²)

  • 35971m²

Trosoban stan 56 m², Pantelej, Somborska, 1. sprat

Somborska, Pantelej, Niš

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan... više

100.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

177.720€ (2 962 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/8 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

118.568€ (2 964 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vrhunska lokacija - trosoban stan

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 70,55m². Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

173.250€ (2 475 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/4 spratova

Vrhunska lokacija - trosoban stan

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 72,41 m², severne i istočne orijentacije. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostranog... više

178.200€ (2 475 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

231.064€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića, 30m2

Blok 29, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića lokal, 30m2, prizemlje Na prodaju lokal – Novi Beograd, kod Arene Na odličnoj lokaciji... više

108.000€ (3 600 €/m²)

  • 30m²
  • Prizemlje

Grocka - Brestovik, 120 ari

Brestovik, Grocka, Beograd

Grocka - Brestovik plac, 120 ari, front prema putu 50 metara Prodaje se plac u Brestoviku, u blizini Grocke. Plac je veličine 120 ari, potpuno... više

80.000€ 0 €/m²)

  • 0m²