Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 134900€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101470 - CENA je 134.900 eura sa PDV + agencijska provizija od 3%. . Troiposoban stan na Klisi. Orijentisan na tri strane.... više

134.900€ (1 900 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 117000€

Centar, Novi Sad

CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101173 više

117.000€ (2 925 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/4 spratova

Dvoiposoban stan KOPAONIK, 105230€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

105.230€ (1 985 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan SREMSKA KAMENICA, 152950€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093720 Cena sa PDV-om. Dvosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

152.950€ (3 398 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića , 4.0, 102m2, 205180 EUR

Mirijevo, Beograd

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini... više

205.180€ (2 011 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/4 spratova

Grocka, Begaljica, Potez Mala Banjica, Zemljište, 1000ari, 6498 EUR

Begaljica, Beograd

Plac u neposrednoj blizini auto-puta,poljoprivredno zemljište. Agencijska provizija 600 eura. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 46956. Agencijska... više

6.498€ (6 €/m²)

  • 1000m²

Zvezdara, Mirijevo, Šejkina, Zemljište, 1000ari, 250000 EUR

Mirijevo, Beograd

Građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji, neposredno do Mirijevskog bulevara. Informacija o lokaciji. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa:... više

250.000€ (250 €/m²)

  • 1000m²

Plac sa starijom kućom/Kalenovac

Kalenovac, Okolina, Jagodina

Na placu postoji starija kućica koja se može srušiti ili adaptirati!Objekat se sastoji od dve prostorije i terase (veličine garsonjere), ima... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Beograd, Blok 44, TC Piramida, Gandijeva , Lokal, 25m2, 60000 EUR

Blok 44, Tc Piramida, Beograd

Veoma lep, funkcionalan lokal sa odlicnim rasporedom prostorija na prvom spratu. GREJANJE - TA, sprat 1/1 ID oglasa: 65954. Agencijska provizija... više

60.000€ (2 400 €/m²)

  • 25m²
  • 1/1 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 55m2, 151500EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 132111, V/XI, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Stan u odlicnom stanju zgrada u odlicnom stanju,stan se prodaje... više

151.500€ (2 754 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 5/11 spratova

Palilula, Krnjača, Crkvište, 60a, 320000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 124915, uknjizen, plac. Predvidjena komercijalna gradnja , zauzece 50℅, maximalno 2600m2 u osnovi , visina objekta do venca 9m... više

320.000€ (53 €/m²)

  • 6000m²

Nekretnina koja će ostvariti sve vaše snove

Petrovaradin, Novi Sad

Izuzetna lokacija, izuzetni stanovi. Prostrani, svetli, pažljivo osmišljen raspored iz čega proističe maksimalan konfor. Vrhunska gradnja, samo... više

112.195€ (2 549 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/2 spratova