Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Nekretnina koja će ostvariti sve vaše snove

Petrovaradin, Novi Sad

Izuzetna lokacija, izuzetni stanovi. Prostrani, svetli, pažljivo osmišljen raspored iz čega proističe maksimalan konfor. Vrhunska gradnja, samo... više

112.195€ (2 549 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/2 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 50m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

90.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

NJIVA 1.KLASE! ROKOVCI

Rokovci, Sombor

U Rokovcima, drugi red od vode, prodaje se njiva 1.klase u građevinskom području veličine 6395m2. Lepog pravilnog oblika, širine cca 62m i dužine... više

52.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

3.5 Karpoševa, 1/6, cg, 2 lifta, lođa, parking mesto

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.5, Ada Mall, Karpoševa, 76m2, 1/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 3.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više

228.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/6 spratova

Plac pogodan za različite namenez

Popović, Sopot, Beograd

Uz plac prolazi dovod električne energije i vode. Za kupca od akcije dobra investicija. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.... više

29.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac povoljno - Karađorđevo brdo Petlovac

Petlovac, Paraćin

Plac-njiva sa pogledom na grad. Mirna lokacija. Pored placa prolazi struja, voda, gas. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.... više

22.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Striškom naselju

Striža, Okolina, Paraćin

Plac pogodan za individualnu stambenu gradnju. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. više

15.240€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Petrovčić - Dušana Vukasovića, 143.01 ar

Petrovčić, Surčin, Beograd

Surčin, Petrovčić - Dušana Vukasovića plac, 143.01 ar, front prema ulici 78m Prodaje se građevinsko zemljište ulupne površine 143.01 ar. Na... više

560.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Borča - Popova bara nova, 43.78ari

Borča, Palilula, Beograd

Palilula, Borča - Popova bara nova plac, 43.78 ari, front prema ulici 25 metara Plac - poljoprivredno zemljište, nalazi se iza "Rode" na Zrenjaninskom... više

264.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Ledine - Tabla, 200ari

Surčin, Beograd

Surčin, Ledine - Tabla plac, 200 ari, front prema ulici 42m2 Plac pripada naselju Radiofar. U građevinskom je području, ali je zelena površina,... više

780.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

63.585€ (1 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

113.850€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova