Dvosoban stan, Leskovac - Park Devet Jugovića | Prodaja · 47m² · 51.700€
Stanoja Glavaša , Park Devet Jugovića, Leskovac, Leskovac, Srbija
51.700€
1 100 €/m²
Novogradnja, direktna prodaja, 2.0, 47m2
Slične nekretnine
Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 53m2
- 81.620€ 53 m2
Stan 63m2, Dubočica
- 85.000€ 63 m2
Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 64m2
- 98.560€ 64 m2
Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 80m2
- 123.200€ 80 m2
Stan u strogom centru Leskovca, 127m2
- 120.000€ 127 m2