Voždovac, Autokomanda, 2.0 stan, 70m2, 185000 EUR

Autokomanda , Autokomanda, Beograd, Srbija

185.000€

2 642 €/m²

Tip

Stan

Površina

70 m²

Struktura

2

Grejanje

Centralno

Detalji

Tip
Stan
Struktura
2
Cena
185.000€
Površina
70 m² (2 642 €/m²)
Ukup. spratova
3
Grejanje
Centralno
Parking
Da
Uknjižen
Da
Ažuriran
02.02.2026
ID
1477667

Opis

Beograd - Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića70m2, 2.0, CG, psut/3
Na prodaju izuzetno prijatan i prostran dvosoban stan površine 70 m2, smešten u mirnoj i zelenoj ulici Milovana Marikovića. Stan se nalazi u polusuterenu uredne i lepo održavane vile sa malim brojem stanova, što garantuje mir, privatnost i prijatan komšiluk.
Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa pažljivo biranim materijalima i funkcionalnim rasporedom prostorija koji pruža osećaj komfora i topline doma. Prostor je izuzetno dobro iskorišćen.
Stan se nalazi u polusuterenu, renoviran 2017. godine za potrebe vlasnika.Profesionalno izvedena spoljna hidro izolacija sa otkopom zemlje, drenažnim slojevima i lepljenjem membrane na spoljne zidove.Unutrašnja podna hidro i termo izolacija urađena specijalnim atestiranim norveškim materijalom.Dodatna svetlost dolazi od posebno projektovanih svetlarnika. Zaseban ulaz u stan.Stan se sastoji od: antrea, velike dnevne sobe, kuhinje, ostave, spavaće sobe i kupatila.
Ulica je tiha, bez buke i gradske gužve, a istovremeno odlično povezana sa svim važnim sadržajima.
Stan je idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje ili poslovni prostor mirnih delatnosi, zahvaljujući svojoj kvadraturi, lokaciji i kvalitetu uređenja.Nisu potrebna nikakva ulaganja.
Brzo useljiv.Uknjižen na 58m2, mereno ima 70m2.Agent prodaje: Anđela PopovićKontakt telefon: + 381 64 57 40... Prikaži broj Broj licence: 3364 GREJANJE - CG, sprat SU/3

Kontakt info

Kalem Nekretnine
Reg. posrednika br.
1979
Kontakt osoba
Enes Crnovršanin
Telefon 1
065272... Prikaži broj
Adresa
Mileševska 30/11
Vračar
Beograd , Srbija

Kontaktiraj oglašivača

Slične nekretnine