Za upit placevi Nisu pronađeno 411 oglasa

Plac za gradnju vikendice u Proseku, 944 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, pogodan za gradnju vikendice ili kuće za stanovanje, na atraktivnoj, osunčanoj... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 944m²

Plac u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Gornjem Matejevcu, na odličnoj lokaciji pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi kuća površine 50m2, sa priključkom za struju... više

21.000€ (65 €/m²)

  • 320m²

Zemljište, Donja Toponica, 1626m2

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju šumsko zemljište i voćnjak nadomak sela Donja Toponica kod Niša. U ponudi su dve parcele jedna pored druge, ukupne površine 1626m2.... više

6.000€ (3 €/m²)

  • 1626m²

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure, 12908m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

465.400€ (36 €/m²)

  • 12908m²

Na prodaju plac 520 m2, Donja Trnava

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac 520 m2 u blizini glavnog puta s pravom nužnog prolaska. Plac je poljoprivredno zemljište. Priključci za vodu i struju su u neposrednoj... više

4.150€ (7 €/m²)

  • 520m²

Na prodaju parcela pod šumom u Berbatovu, 3724m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju parcela pod šumom 3724m2. Uredno vlasništvo, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš... više

12.200€ (3 €/m²)

  • 3724m²

Plac 631m2, Prosek

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac 631m2, na početku Proseka, poljoprivredno zemljište. Plac je lepog, pravilnog oblika, izlazi na asfaltni put, u neposrednoj... više

31.500€ (49 €/m²)

  • 631m²

Parcela 5608m2 na kraju Čamurlije

Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela poljoprivredno zemljište. Njiva četvrte klase površine 5608m2. Parcela se nalazi u delu obradivog zemljišta. Privatna svojina... više

11.000€ (1 €/m²)

  • 5608m²

Na prodaju plac na Paliluli

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju plac gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1379 m2. Ima izlaz na asfaltiranu ulicu. Frontalni deo placa je 30m Svi priključci... više

310.000€ (224 €/m²)

  • 1379m²

Na prodaju parcela u Gabrovcu površine 2603m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, gradsko građevinsko zemljište površine 2603 m2 u Gabrovcu. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija... više

3.600€ (1 €/m²)

  • 2603m²

Odličan plac za gradnju, površine 1049m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac pored glavnog puta za Donje Vlase, površine 1049m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, po Informaciji o lokaciji dominantna... više

30.000€ (28 €/m²)

  • 1049m²

14ha u komadu, Lalinac, Niš

Lalinac, Palilula, Niš

14 HA U KOMADU - LALINAC - DIREKTNO UZ JUŽNU MORAVU - INVESTICIONI POTENCIJAL Na prodaju 14 hektara poljoprivrednog zemljišta u jednom komadu,... više

400.000€ (2 €/m²)

  • 137000m²