Za upit placevi Beograd pronađeno 643 oglasa

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog, plac 5 ari

Radiofar, Surčin, Beograd

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru... više

83.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, Ripanj, Voždovac- izuzetan plac površine 4964 m2

Ripanj, Voždovac, Beograd

Na prodaju izuzetan plac površine 4964 m2 , smešten u samom centru Ripnja, Voždovac.... više

250.000€ (50 €/m²)

  • 4964m²

Plac 23 ara, Obrenovac, Barič – 19 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 23,51 ari u Bariču, približnih dimenzija 80x30m. • Lokacija: Plac se nalazi na mirnom mestu, na... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Batajnica, Male Međe, Zemljište, 500ari, 20000 EUR

Batajnica, Beograd

Placevi dimenzija 20X25m. 12 placeva u nizu (25X250m). Korekcija cene u slučaju kupovine cele parcele. Nasut put širine 4m. Struja, voda i asfalt... više

20.000€ (40 €/m²)

  • 500m²

MLADENOVAC MLADENOVAC 16400m2 , 196800e

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Jagnjilo, Mihaila Badzaka, plac od 164 ari, uknjizen na 16 395 m2, zemljiste u gradjevisnkom podrucju, izvrsena konverzija. Plac... više

196.800€ (12 €/m²)

  • 16400m²

Prodaja, Plac, Beograd, Palilula, Borča

Borča, Palilula, Beograd

Prodaje se zemljište, K.O.Palilula, naselje Borča, iza TC Roda, 60 ari, industrijsko-poslovno-stambena namena, vlasništvo 1/1. više

300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

- sopot sf 2463

Sopot, Beograd

Spojene parcele ukupno 58ari na dobroj je lokaciji i sa panoramskim pogledom na Ralju i Kosmaj.ima dva prilazna puta.Udaljen 25km od Bgd naselje... više

87.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta, 54.73a

Draževac, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta plac/građevinsko zemljište, 54.73a, front prema ulici 50m, asfalt U ponudi plac/građevinsko zemljište... više

40.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Mladenovac, Šepšin - Raljska, 80.54 ara